RSS | Havsa Vocational College | T.R. Trakya University http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/rss/ T.R. Trakya University - Havsa Vocational College - RSS Fri, 18 Aug 17 11:39:02 +0300 Trakya Üniversitesi - Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Web Geliştirme Ekibi webmaster@trakya.edu.tr webmaster@trakya.edu.tr 07.03.2014 ... Projects undertaken http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/pages/projects-undertaken http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/pages/projects-undertaken 08.02.2014 ... Advisor List http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/pages/advisor-list http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/pages/advisor-list 08.02.2014 ... Departments and Programmes http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/pages/departments-and-programmes http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/pages/departments-and-programmes 03.02.2014 ... Academic Staff http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/academic-staff http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/academic-staff 03.02.2014 ... Academic Staff http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff_group/academic-staff http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff_group/academic-staff 03.02.2014 ... Academic Staff Without a Department http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/academic-staff-without-a-department http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/academic-staff-without-a-department 03.02.2014 ... Administrative Staff http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/administrative-staff http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/administrative-staff 03.02.2014 ... Contact http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/forms/contact http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/forms/contact 03.02.2014 ... Councils and committees http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff_group/councils-and-committees http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff_group/councils-and-committees 03.02.2014 ... DGS http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/pages/dgs http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/pages/dgs 03.02.2014 ... Department of Accounting and Tax http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/department-of-accounting-and-tax http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/department-of-accounting-and-tax 03.02.2014 ... Department of Finance-Banking and Insurance http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/department-of-finance-banking-and-insurance http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/department-of-finance-banking-and-insurance 03.02.2014 ... Department of Herbal and Animal Production http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/department-of-herbal-and-animal-production http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/department-of-herbal-and-animal-production 03.02.2014 ... Department of Landscape and Ornamental Plants http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/department-of-landscape-and-ornamental-plants http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/department-of-landscape-and-ornamental-plants 03.02.2014 ... Department of Management and Organisation http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/department-of-management-and-organisation http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/department-of-management-and-organisation 03.02.2014 ... Directorate http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/directorate http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/directorate 03.02.2014 ... Exam Schedules http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/pages/exam-schedules http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/pages/exam-schedules 03.02.2014 ... Request and Application Forms http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/pages/request-and-application-forms http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/pages/request-and-application-forms 03.02.2014 ... School Board http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/school-board http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/school-board 03.02.2014 ... School Executive Board http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/school-executive-board http://havsamyo-en.trakya.edu.tr/staff/school-executive-board